Bliuzo grupė, kurios siela – gitaristas Giedrius Klimka, susikūrė įvairiuose Vilniaus baruose bei klubuose grojančių muzikantų iniciatyva. Po debiuto 1997 m. Druskininkuose vykusiame country-blues muzikos festivalyje „Pūdas Druskos“ grupė pradėjo aktyvią koncertinę veiklą Lietuvoje ir užsienio scenose. Iki tol tik siauram publikos ratui pažįstami „Bliuzo katinai“ buvo ne tik pastebėti, bet ir puikiai įvertinti tarptautiniuose festivaliuose – „Pelican Blues“ Rygoje, „Bliuzo naktys“ Varniuose, „Minsk Blues“, „GaDi“, turnė  Lenkijoje ir kt. Šiuo metu grupėje groja: Giedrius Klimka - git. vok. armonik. Eugenijus Mikšys - bosinė g. ir Robertas Vilčinskas - mušamieji.

 
 
   
   
   

Giedrius Klimka taip pat yra garso režisierius ir talkina įvairiems atlikėjams bei grupėms: " Keksi", " Raversong", "Spichki", " Katedra" ir kitiems . "GKG Blues Cats" (promo, demo) įrašyta G.Klimkos namų studijoje –"Balkone".

 

 

Home                About               Gigs               Gallery               Music               Links               Contact